• גודל גופן מוגדל
  • גודל גופן בינוני
  • גודל גופן רגיל
  • קונטרסט ברירת מחדל
  • קונטרסט עדין
  • קונטרסט גבוה
*5030

בית הספר לחשבונאות ולימודי הנהלת- חשבונות

ללמוד במכללה המובילה בעולם החשבונאות

טופס יצירת קשר
שם פרטי *
שם משפחה *
טלפון *
דוא"ל *
 אני מאשר קבלת דואר פרסומי מהמכללה למנהל
* שדות חובה

אחד הגורמים החשובים ביותר להצלחתו של ארגון הוא ניהול חשבונות חכם ומדויק.
מנהל חשבונות איכותי מהווה נכס חשוב לכל חברה, המאפשר לה לצמצם עלויות, לשמור על איזון כלכלי ולהגדיל את הרווחים.
המכללה למנהל מעניקה לסטודנטים את מסלול ההכשרה הוותיק, המקצועי והמגוון ביותר בישראל להנהלת החשבונות והחשבונאות ופותחת בפניהם את הדלת לקריירה מבטיחה בעולם הכספים.

תעשו את החשבון
תוכנית לימודי חשבונאות נבנתה מתוך מטרה לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר של משרד התמ"ת(משרד הכלכלה), לשכת רואי החשבון ומועצת יועצי המס. התוכנית מאפשרת לבית הספר להעניק לכל בוגר את מירב הכלים המקצועיים שיסייעו לו להצליח בתחום הנהלת החשבונות והחשבונאות.

מוניטין בשוק העבודה – איכות הכשרת התלמידים ומוניטין בית הספר מביאים לדרישה גבוהה של בוגרינו בשוק העבודה המקצועי. אלפי בוגרים של בית הספר השתלבו בתפקידים שונים בענף החשבונאות, במגוון רחב של ארגונים וחברות, הן במגזר העסקי והן בציבורי.

מיטב המרצים – צוות ההוראה של בית הספר נבחר בקפידה לאורך השנים וכולל את המרצים המובילים בישראל בתחום הנהלת החשבונות. סגל המרצים המנוסה מעניק לסטודנטים  את ההכנה הטובה והמעמיקה ביותר לבחינות ההסמכה השונות.

שעות לימוד גמישות – שלושה מסלולי לימוד שונים מאפשרים לכל תלמיד לבחור את שעות הלימודים המועדפות עליו. לבחירה מסלול ללימודי בוקר, מסלול ללימודי ערב ומסלול נוסף ללימודים בימי שישי.

מסלולי הלימוד וההכשרה המקצועיים של בית הספר לחשבונאות ולימודי הנהלת חשבונות: